Apple і Google уклали мирний договір

Схоже, що Apple і Google все-таки вирішили поставити крапку в тривалій патентній війні. Компанії випустили спільну заяву, з якої випливає, що Apple і Google відкликають «всі існуючі позови, подані безпосередньо один проти одного.

Перегляньте публікацію - LTE-смартфони LG F90 і F70, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple і Google уклали мирний договір.

Крім того, компанії домовилися про спільну роботу в деяких областях реформування патентної системи. Однак сторони поки не прийшли до згоди про крос-ліцензування своїх технологій.

Радимо прочитати цікаву новину 5 березня Sony Mobile проведе захід у Джакарті про 5 березня Sony Mobile проведе захід у Джакарті.

Протистояння двох гігантів почалося ще в 2010 році, коли Apple подала в суд на компанію Motorola Mobility. За цим послідувала низка відповідних позовів. Війна між компаніями не припинилася і навіть після продажу останньої китайській Lenovo, оскільки багато патентів Motorola Mobility, як і раніше, залишилися у розпорядженні Google.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>