Apple може продати 7 млн iPad mini до кінця року

Вихід на ринок iPad mini є, мабуть, однією з найбільш очікуваних подій цього року. Згідно з останніми витокам, анонс апарату відбудеться вже в цьому місяці, і деякі аналітики вже почали передбачати його успішність.

Перегляньте публікацію - LG готує новий смартфон-розкладачку Wine Smart, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple може продати 7 млн iPad mini до кінця року.

Радимо прочитати цікаву новину Sony анонсувала Xperia Miro, Xperia Tipo, Xperia Tipo Dual про Sony анонсувала Xperia Miro, Xperia Tipo, Xperia Tipo Dual.

Незважаючи на те, що Apple має невеликі проблеми з комплектуючими, внаслідок чого кількість нових iPad на старт продажів може бути обмежено і всім бажаючим придбати планшет доведеться чекати якийсь час, можна практично не сумніватися в тому, що Apple до кінця року реалізує від 5 до 7 мільйонів пристроїв. Цьому сприяє не тільки незмінно високий попит на новинки компанії, але і вдало обраний час запуску – святковий сезон, в якому покупці буквально змітають товари з полиць магазинів, бажаючи зробити подарунки собі і близьким. А хто відмовиться від маленького симпатичного iPad в переддень Різдва та Нового року?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>