Apple може в будь-який момент випустити iOS 7.1

Компанія Apple готується до релізу платформи iOS версії 7.1. За словами Джона Грубера (John Gruber) з Daring Fireball, нова операційна система iOS 7.1 з’явиться «в будь-який момент» і принесе з собою кілька програмних поліпшень.

Перегляньте публікацію - LG G Pro 2 отримає 13МР камеру з OIS, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple в будь-який момент випустить iOS 7.1.

Відомий блогер впевнений в скорому релізі платформи, тому що саме вона виявиться сумісна з новим додатком iTunes Festival, призначеним для потокової трансляції з фестивалю iTunes Festival, який розпочнеться вже в наступний вівторок в Остіні.

Радимо прочитати цікаву новину Sony представила недорогі 6-дюймові смартфони Xperia T2 Ultra і Xperia T2 Ultra dual про Sony представила недорогі 6-дюймові смартфони Xperia T2 Ultra і Xperia T2 Ultra dual.

В даний час iOS 7.1 тестується розробниками. У фінальній версії платформи буде вирішена проблема «білого екрану смерті», внесені візуальні зміни в функцію slide-to-unlock і з’являться оновлені деякі фірмові програми Apple.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>