Apple оголосила про покупку компанії Beats Electronics

Apple офіційно підтвердила чутки про покупку компанії Beats Electronics за $3 млрд. Незважаючи на те, що, за чутками, Apple була зацікавлена лише в Beats Music, угода включає в себе як апаратну, так і програмну складові бізнесу Beats Electronics. Вона стала наймасштабнішою купівлею за всю історію Apple, що вже саме по собі говорить про важливість цієї сфери для компанії з Купертіно.

Перегляньте публікацію - Озвучені деякі можливості смартфона LG G3 і планшетофона G Pro 2 Lite, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple оголосила про покупку компанії Beats Electronics.

Музика є дуже важливою частиною нашого життя і займає особливе місце в наших серцях в Apple, – сказав глава компанії Тім Кук. – Саме тому ми продовжуємо інвестувати в музику і, об’єднуючи ці екстравагантні команди, ми зможемо продовжити створювати найбільш інноваційні музичні продукти і сервіси по всьому світу.

У той же час, це не виключає можливості того, що в майбутньому Apple вирішить позбутися підрозділу Beats Electronics, що займається випуском навушників і динаміків, залишивши собі лише сервіс потокового аудіо.

Радимо прочитати цікаву новину Sony збирається випустити Xperia Z2 Ultra про Sony збирається випустити Xperia Z2 Ultra.

Компанії планують отримати всі необхідні дозволи та остаточно завершити угоду до кінця вересня. А для того, щоб відсвяткувати цю подію, Beats Music випустила оновлений iOS-додаток і знизила вартість річної підписки на $20 до $100.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>