Apple почала постачання адаптера Lightning

Компанія Apple нарешті почала постачання адаптера Lightning. У смартфон iPhone 5 використовується новий порт Lightning, що несумісний з аксесуарами для попередніх версій гаджета. І цей адаптер потрібен як раз для того, щоб користувачі змогли подружити старі аксесуари зі своїм новим смартфоном.

Перегляньте публікацію - LG починає продажі планшетофона LG G3 Stylus, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple почала постачання адаптера Lightning.

Правда, вартість перехідника з 8-контактного Lightning на 30-контактний роз’єм виявилася досить високою. Apple просить за нього $29, а адаптер з коротким кабелем обійдеться в $39.

Радимо прочитати цікаву новину Sony готує смартфони Xperia Z, Xperia C, Xperia E і Xperia Y про Sony готує смартфони Xperia Z, Xperia C, Xperia E і Xperia Y.

В Apple стверджують, що новий роз’єм Lightning менше, інтелектуальніше и надійніше порівняно з роз’ємом попереднього покоління. Він володіє адаптивним інтерфейсом, який використовує тільки ті сигнали, які потрібні кожному аксесуару.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>