Apple посилює контроль якості при виробництві iPhone 5

Apple довелося знизити обсяги виробництва смартфонів iPhone 5. Це пов’язано з тим, що компанія з Купертіно посилила контроль якості над виробничим процесом для того, щоб зменшити кількість смартфонів, що поставляються з вм’ятинами і подряпинами.

Перегляньте публікацію - LG показала смартфон LG G2 Lite, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple посилює контроль якості при виробництві iPhone 5.

Джерела Bloomberg стверджують, що ці проблеми пов’язані зі спеціальним алюмінієм, що дозволив створити більш тонкий і легкий смартфон. При цьому в Apple вважають, що потертості і вм’ятини на подібному корпусі є нормою. Але в компанії, швидше за все, розуміють, що поява таких дефектів вже на заводі неприпустимо, і поставляти подібні гаджети кінцевим користувачам не можна.

Радимо прочитати цікаву новину Японські Sony Xperia Acro, Arc, Play і Ray залишилися не при справах про Японські Sony Xperia Acro, Arc, Play і Ray залишилися не при справах.

Посилення контролю якості і спроба знизити кількість браку вже призвели до того, що виробництво iPhone 5 на одному із заводів Foxconn було зупинено на цілий день. А це, у свою чергу, викличе ще більший дефіцит нових смартфонів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>