Apple представила iOS 7 і iTunes Radio

Нещодавно Apple представила нову інкарнацію операційної системи iOS, яка отримала порядковий номер 7. Компанія справедливо називає її самою видозміненою за весь час і це дійсно так – робота проведена велика, і звична, багатьом набридла система стала виглядати набагато свіже і сучасніше.

Перегляньте публікацію - LG продала понад 10 мільйонів LTE-смартфонів, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple представила iOS 7 і iTunes Radio

Apple змінила екран блокування, додала безліч анімаційних ефектів, зробивши інтерфейс більш плоским, прозорим і легким. З’явилися регулятори і панель швидких налаштувань в спеціальному модулі Control Center, доступному з будь-якого місця, змінився екран повідомлень, номеронабирач і екран виклику. Game Center повністю змінив дизайн і став набагато интерактивніше.

Додана повноцінна мультизадачність для всіх додатків, поліпшений Safari, з’явився автомобільний режим, змінився музичний плеєр. Звичайно ж, не обійшлося без запуску безкоштовного безрекламного iTunes Radio (головна фішка – підбірка пісень на основі вашої музичної колекції і покупок). Підвищено захист пристрою через сервіс Find My Phone (тепер вкрасти телефон і користуватися їм буде набагато складніше і навіть повне видалення даних не допоможе). Камера обзавелася вбудованими фільтрами і квадратним розміром кадру, добавлена синхронізація всіх повідомлень між вашими пристроями.

Радимо прочитати цікаву новину Xperia Lounge – унікальні можливості для смартфонів Xperia про Xperia Lounge – унікальні можливості для смартфонів Xperia.

Бета-версія iOS 7 вже доступна для розробників, а повноцінне пришестя системи відбудеться тільки восени, разом з анонсом нового (або нових) iPhone. Апдейт також отримають iPhone 4 і більш нові, iPod touch 5, а також всі iPad, починаючи з iPad 2.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>