Apple продала 3 млн iPad mini і iPad 4 за вихідні

Apple відзвітувала про кількість проданих планшетів iPad 4 і iPad mini за минулі вихідні. Результати, як і завжди, вражають, однак без дивацтв цього разу не обійшлося.

Перегляньте публікацію - LG Optimus Vu переходить корейський кордон, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple продала 3 млн iPad mini і iPad 4 за вихідні.

Всього було продано 3 млн нових iPad. Це в два рази більше, ніж компанія змогла реалізувати The New iPad за перший вік-енд півроку тому. Крім того, цифра стосується тільки Wi-Fi-версій, так як 3G-варіації з’являться в продажу лише через кілька тижнів. Бентежить, що в даній ситуації Apple об’єднала продажі iPad mini і iPad 4 в одну категорію “iPad”, у зв’язку з чим дізнатися, в якій кількості була продана кожна модель не представляється можливим.

Apple продала 3 млн iPad mini і iPad 4 за вихідні.

Радимо прочитати цікаву новину Sony обіцяє Android ICS для Xperia U, Sola і Go про Sony обіцяє Android ICS для Xperia U, Sola і Go.

Схоже, в Apple таким чином вирішили прикрити не самий успішний старт продажів мініатюрного iPad. Чекаємо наступних звітів про успішність планшетів, можливо, іншого разу компанія зможе похвалитися продажами iPad mini на тлі Nexus 7, чиї результати поки знаходяться на рівні 1 млн на місяць.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>