Apple продала 5 мільйонів iPhone 5 за 3 дні

Як ми знаємо, за перші 24 години компанія Apple прийняла 2 млн попередніх замовлень на iPhone 5. Реальні ж продажу за три перші дні після запуску, який відбувся 21 вересня, перевищили 5 млн штук. Крім того, американський виробник сказав, що iOS 6 скачали понад 100 млн користувачів.

Перегляньте публікацію - LG Knock Code з’явиться на смартфонах G2 і G Flex, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple продала 5 мільйонів iPhone 5 за 3 дні. Apple продала 5 мільйонів iPhone 5 за 3 дні.

На сьогоднішній день телефон офіційно доступний у дев’яти країнах (США, Австралії, Канади, Франції, Німеччини, Гонконгу, Японії, Сінгапуру і Великобританії), а 28 вересня з’явиться ще в 22 країнах. В цілому до кінця року Apple планує вивести iPhone 5 більш ніж в 100 країнах. При цьому компанія пояснює, що попит на смартфон перевищує спочатку запланований обсяг поставок, тому можливі затримки в доставці.

Радимо прочитати цікаву новину Розкрито можливості гаджетів лінійки Sony Xperia Z4 про Розкрито можливості гаджетів лінійки Sony Xperia Z4.

«Попит на iPhone 5 просто неймовірний, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб кожен користувач, який планує купити iPhone 5, отримав його як можна швидше. Ми цінуємо терпіння кожного і докладаємо всіх зусиль, щоб зробити достатню кількість iPhone 5», – зізнався Тім Кук, глава Apple.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>