Apple продала 500 млн iPhone і 200 млн iPad

Ще до анонса нової iOS компанія Apple розкрила цікаву статистику своєї екосистеми. За словами глави Apple Тіма Кука, смартфони iPhone продовжують залишатися самими популярними гаджетами на базі iOS, і їх продажу вже досягли значної цифри в 500 мільйонів пристроїв.

Перегляньте публікацію - LG Knock Code з’явиться на смартфонах G2 і G Flex, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple продала 500 млн iPhone і 200 млн iPad.

Друге місце впевнено тримають планшети iPad, обсяги продажів яких перевалили за позначку у 200 мільйонів. І навіть плеєри iPod Touch, які останнім часом розкуповуються користувачами не так охоче, досягли чергового важливого рубежу в 100 мільйонів продажів.

Радимо прочитати цікаву новину Озвучена офіційна вартість смартфона Sony Xperia Z 2 і планшета Xperia Z2 Tablet про Озвучена офіційна вартість смартфона Sony Xperia Z 2 і планшета Xperia Z2 Tablet.

Порівняння iOS-гаджетів з Android-смартфонами і планшетами, звичайно, не зовсім коректно, оскільки останні представлені здебільшого недорогими пристроями. Але ми все-таки нагадаємо, що ще в минулому році продажі Android-гаджетів досягли цифри в 1 мільярд.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>