Apple продала рекордну кількість iPhone і iPad

В 1 кварталі 2014 фінансового року Apple отримала чистий прибуток у $13,1 млрд або $14,50 на акцію.

Перегляньте публікацію - Смартфон LG G Flex з’явиться на європейському ринку 1 лютого, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Незважаючи на збільшення доходів компанії, її прибуток залишився на колишньому рівні. Валова маржа Apple досягла 37,9%, а 63% від всього доходу компанії довелося на міжнародні продажі.

Apple продала рекордну кількість iPhone і iPad.

За минулий квартал Apple змогла продати рекордний 51 млн смартфонів iPhone і 26 мільйонів планшетів iPad. А ось продажі плеєрів iPod знизилися до 6 мільйонів пристроїв. Що стосується комп’ютерів Mac, то їхні продажі виявилися на рівні 4,8 млн.

Радимо прочитати цікаву новину Sony представила 4,3-дюймовий смартфон Xperia Z1 Compact про Sony представила 4,3-дюймовий смартфон Xperia Z1 Compact.

В Apple розраховують, що в поточному кварталі виручка компанії складе $42 – $44 млрд, а її валовий прибуток виявиться десь між 37% і 38%.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>