Apple програла битву за ім’я iPhone в Мексиці

Apple втратила право на використання імені iPhone на ринку Мексики. Причому винна в цьому виявилася сама Apple. З 2003 року в Мексиці зареєстрована торгова марка iFone. Apple не зупинило те, що вона з’явилася задовго до виходу першого iPhone, і компанія через суд спробувала заборонити її використання в країні.

Перегляньте публікацію - LG продала 4 мільйони смартфонів Optimus LTE, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple програла битву за імя iPhone в Мексиці.

У результаті мексиканський суд прийняв цілком логічне рішення і відхилив позов Apple. Після цього iFone вирішила провчити Apple і вимагала виплати компенсації за використання імені iPhone в Мексиці. При цьому компанія розраховує отримати 40% від продажів цього смартфона в країні.

Радимо прочитати цікаву новину В Sony LT25i Tsubasa використовується eDream 9 про В Sony LT25i Tsubasa використовується eDream 9.

І, якщо Apple не вдасться домовитися з iFone, американська компанія сама втратить право на використання імені iPhone в Мексиці. Адже в Apple вже довели суду, що воно занадто співзвучне з назвою iFone.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>