Apple придивляється до бездротової зарядки

Зростаюча популярність бездротових зарядних пристроїв не могла обійти стороною Apple. З’ясувалося, що компанія, незважаючи на відсутність такої функції у новітніх пристроях, давно веде розробки в цій області і готує дещо дуже цікаве, що дозволить вивести сценарій використання бездротової зарядки на новий рівень.

Перегляньте публікацію - LG Optimus G повторно дебютує 19 вересня, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple придивляється до бездротової зарядки.

Радимо прочитати цікаву новину Sony не забороняє продавати розлочений Sony Xperia T про Sony не забороняє продавати розлочений Sony Xperia T.

Ще в 2010 році Apple подала заявку на патент, назва якого звучить як “бездротове використання енергії в локальному обчислювальному середовищі”. Технологія використовує ближнє поле магнітного резонансу. Говорячи простою мовою, ви, маючи вдома комп’ютер з такою технологією, зможете заряджати будь-які інші пристрої, просто розташувавши їх по різних кутах кімнати, але в межах досяжності джерела. Це набагато зручніше, ніж тримати смартфон на спеціальній підстилці, проте не виключено, що даний спосіб бездротової зарядки буде впливати на компоненти джерела або навіть здоров’я людини. Дізнаємося, коли Apple анонсує це диво. Якщо анонсує.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>