Apple розширить функціонал iPhone 3GS

Користувачі iPhone 3GS не зможуть відчути всіх переваг iOS 6. Але деякі вигоди від виходу цієї операційної системи вони все-таки отримають. Приміром, після установки оновлення вони зможуть скористатися функціями Shared Photo Streams і VIP Mail, доступ до яких раніше був заблокований.

Перегляньте публікацію - Маленький двухсімочник LG E420 Optimus L1 II Dual, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple розширить функціонал iPhone 3GS.

До цього в Apple заперечували можливість появи Shared Photo Streams і VIP Mail в iOS 6 для смартфона iPhone 3GS. Однак розробники несподівано виявили їх у третій бета-версії iOS 6. А згадку про ці неприємні обмеження пізніше було видалено з сайту Apple.

Радимо прочитати цікаву новину Анонс: 6-дюймовий LTE-смартфон Sony Xperia T2 Ultra для ринків, що розвиваються про Анонс: 6-дюймовий LTE-смартфон Sony Xperia T2 Ultra для ринків, що розвиваються.

Так що у користувачів iPhone 3GS є всі шанси розширити функціонал свого смартфону.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>