Apple стала другим постачальником телефонів в США

Нове дослідження ComScore показало, що Apple зміцнила свої позиції на мобільному ринку США.

Перегляньте публікацію - Названі деякі специфікації смартфона LG Escape P870, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Компанії вдалося обійти LG і стати другим за величиною постачальником стільникових телефонів на американському ринку. Причому мова йде не тільки про смартфони, а про всіх стільникові телефони.

Apple стала другим постачальником телефонів в США.

Лідером ринку з 26,3% залишається корейська Samsung. На частку Apple довелося 17,8% ринку, а трійку лідерів замикає LG з результатом в 17,6%. Крім того, в ТОП-5 рейтингу входять компанії Motorola – 11% і HTC – 6%.

Радимо прочитати цікаву новину В Sony Xperia V буде технологія Clear Phase про В Sony Xperia V буде технологія Clear Phase.

Частка Google Android на ринку смартфонів США виросла з 52,2% до 53,6%, а iOS збільшила свою присутність з 33,4% до 34,3%. Популярність інших мобільних операційних систем в США знизилася. І тепер BlackBerry займає 7,8% місцевого ринку, платформи Microsoft – 3,2%, а Symbian – 0,6%.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>