Apple та Samsung проведуть переговори на найвищому рівні

В наступному місяці у Apple і Samsung з’явиться шанс завершити тривалу патентну війну. 19 лютого сторони проведуть переговори, в яких спробують вирішити спірні питання, не доводячи справу до подальших судових розглядів.

Перегляньте публікацію - Чутки: до Nexus 5 – залишився місяць, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple та Samsung проведуть переговори на найвищому рівні.

Причому, це не просто зустріч юристів Apple і Samsung. Переговори пройдуть на найвищому рівні, і в них візьмуть участь глава Apple Тім Кук (Tim Cook) і керівник Samsung Про-Хьюн Квон (Oh-Hyun Kwon).

Радимо прочитати цікаву новину Названа вартість Sony Xperia SP і Xperia L на європейському ринку про Названа вартість Sony Xperia SP і Xperia L на європейському ринку.

Apple і Samsung вже не раз намагалися вирішити свої суперечки за столом переговорів. Але поки ці зусилля не привели ні до яких результатів. Будемо сподіватися, що лютнева зустріч керівництва компаній все-таки дозволить зрушити справу з мертвої точки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>