Apple відмовили у введенні заборони на продаж продукції Samsung в США

Apple не вдалося домогтися введення заборони на продаж продукції Samsung на американському ринку.

Перегляньте публікацію - В 2013 році LG стане третім за величиною виробником смартфонів, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

На думку судді Люсі Кох (Lucy Koh), Apple не змогла довести, що споживачі купують продукцію Samsung через використання в ній налажачих компанії технологій. Більш того, за словами Люсі Кох, використовувані в продукції Samsung технології Apple грають дуже незначну роль в їх функціоналі. І це також не може бути підставою для заборони їх продажу.

Apple відмовили у введення заборони на продаж продукції Samsung в США.

Звичайно, Apple напевно подасть апеляцію на це рішення. Але чи вдасться компанії переконати суд у своїй правоті, залишається під великим питанням.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia AX вийде в чотирьох кольорах про Sony Xperia AX вийде в чотирьох кольорах.

Крім того, Apple вимагала від Samsung виплати ще більш ніж півмільярда доларів. Однак Люсі Кох відмовилася порушувати це питання, відзначивши, що воно буде розглянутий в окремому порядку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>