Apple вибачилася перед китайцями за свою гарантійну політику

Глава Apple Тім Кук був змушений вибачитися перед жителями Китаю. Останнім часом Apple піддається жорсткій критиці за свою політику гарантійного обслуговування в Китаї.

Перегляньте публікацію - Чутки: LG Optimus G2 отримає 5,5-дюймовий Full HD дисплей, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple вибачилася перед китайцями за свою гарантійну політику.

Користувачі, які звернулися в сервісний центр Apple з проханням про заміни зламаного iPhone на новий гаджет часто отримують новий смартфон зі старою задньою панеллю. А це дає Apple формальний привід відмовитися від продовження гарантійного терміну заміненого смартфона.

Згідно з китайським законодавством, при заміні старого смартфона на новий виробник повинен надати повну гарантію на виданий апарат. Але використання старої задньої панелі дозволило Apple говорити, що заміни як такої не сталося, і компанія просто змінила всі компоненти гаджета за винятком його задній панелі.

Радимо прочитати цікаву новину Європейські продажі Sony Xperia V стартують на початку грудня про Європейські продажі Sony Xperia V стартують на початку грудня.

Тім Кук вибачився перед китайськими споживачами за це «непорозуміння» і пообіцяв виправити недоліки гарантійної політики Apple.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>