Apple вибула з 5 найбільших постачальників смартфонів в Китаї

Аналітики стверджують, що Apple вибула з п’ятірки найбільших постачальників смартфонів в Китаї.

Перегляньте публікацію - Фото і характеристики чотирьохядерного LG Optimus G (E973), в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Лідером місцевого ринку смартфонів передбачено виявилася корейська Samsung. А далі розташувалися китайські компанії Lenovo, Coolpad, ZTE і Huawei.

Apple вибула з 5 найбільших постачальників смартфонів в Китаї.

Аналітики Canalys пояснюють таку перевагу китайських виробників тим, що вони продають дуже доступні смартфони, які залучають початківців користувачів. Що стосується iPhone, то це дуже дорогий апарат, а китайці досить рідко звертають увагу на такі гаджети.

Радимо прочитати цікаву новину Sony анонсувала смартфони Xperia T, Xperia TX, Xperia V і Xperia J про Sony анонсувала смартфони Xperia T, Xperia TX, Xperia V і Xperia J.

Розвиток китайського ринку сильно відрізняється від того, що ми спостерігаємо в США і Європі, про що наочно говорять компанії, що входять в п’ятірку найбільших виробників смартфонів. Приміром, Lenovo незабаром може обійти такого визнаного лідера світового ринку, як Samsung, а про бренд Coolpad за межами Піднебесної чули одиниці. І це притому, що Китай справедливо вважається найбільшим мобільним ринком у світі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>