Apple вимагає від Samsung ще $707 мільйонів

В Apple порахували, що $1,05 мільярда – це недостатня компенсація за порушення Samsung.

Перегляньте публікацію - LG G2 mini виходить на європейський ринок, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Компанія з Купертіно вимагає збільшити цю суму на $707 мільйонів, аргументуючи це тим, що $400 млн підуть на компенсацію збитку, заподіяного копіюванням дизайну продуктів Apple, а $135 млн виявляться компенсацією за умисне порушення патентів компанії. Ще в $121 млн в Apple оцінили розмір компенсації за продаж деяких не розглянутих судом продуктів Samsung. Решта $50 мільйонів виявляться відсотками, які корейці «заборгували» до винесення рішення суду.

Apple вимагає від Samsung ще $707 мільйонів.

Крім того, в Apple вимагають введення заборони на продаж в США широкого кола продуктів Samsung, включаючи і новітній смартфон Samsung Galaxy S III.

Радимо прочитати цікаву новину 5 січня Sony анонсує гаджети лінійки Xperia Z4 про 5 січня Sony анонсує гаджети лінійки Xperia Z4.

Що стосується Samsung, то в компанії попросили зменшити розмір виплати і нарікають, що патентним правом можна маніпулювати, надаючи одній компанії монополію на «прямокутники з закругленими краями».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>