Apple випустила iOS 6.1

Компанія Apple випустила оновлення iOS до версії 6.1. У неї з’явилася підтримка 36 додаткових операторів зв’язку для роботи в мережах LTE на iPhone і 23 нових операторів для iPad по всьому світу.

Перегляньте публікацію - LG продала за квартал 14 млн мобільних телефонів, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple випустила iOS 6.1.

До складу iOS 6 входять функція Siri з підтримкою більшої кількості мов, додаток Maps, інтеграція з Facebook в додатках Контакти і Календар з можливістю публікувати статуси безпосередньо з центру повідомлень Notification Center, а також за допомогою Siri і додатків з підтримкою Facebook. В операційній системі є загальні Фотопотоки через iCloud, а також Passbook – найпростіший спосіб зібрати всі ваші пропуску в одному місці.

Додаткові функції в оновленні iOS 6.1 включають можливість використання Siri для покупки квитків у кіно в США через сервіс Fandango, а передплатники iTunes Match можуть завантажувати окремі пісні на їх iOS-пристрої прямо з iCloud.

Радимо прочитати цікаву новину Sony готує новий недорогий Android-смартфон Sony C2105 про Sony готує новий недорогий Android-смартфон Sony C2105.

iOS 6.1 вже доступна в якості безкоштовного оновлення програмного забезпечення. Вона сумісна з iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad (3 і 4 поколінь), iPad mini, iPad і iPod touch (4 і 5 поколінь). При цьому в Apple підкреслили, що деякі функції iOS 6.1 можуть бути доступні не на всіх продуктах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>