Apple випустила операційну систему iOS 7.1

Як ми і припускали, Apple випустила оновлення iOS 7.1 для iPhone, iPad і iPod Touch. Apple змінила зовнішній вигляд операційної системи, а також додала в неї підтримку автомобільного інтерфейсу CarPlay. А в Siri з’явився режим Push-to-talk, який дозволяє активувати голосовий помічник тільки при натисканні на домашню клавішу.

Перегляньте публікацію - Google почала продажі червоного LG Nexus 5, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple випустила операційну систему iOS 7.1.

В iOS 7.1 була усунена обридла багатьом проблема білого екрану смерті, поліпшена робота сенсора Touch ID, а також підвищена загальна продуктивність системи. Що стосується програми для дзвінків, то його кнопки стали круглої форми.

Радимо прочитати цікаву новину Логотип Sony надрукований на захисній плівці екрану Xperia Z1 Compact про Логотип Sony надрукований на захисній плівці екрану Xperia Z1 Compact.

iOS 7.1 сумісна зі смартфонами iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C і iPhone 5S, планшетами iPad другого покоління і старше і плеєрами iPod touch п’ятого покоління і вище.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>