Apple випустить 4-дюймовий iPhone

Джерела розкрили нові подробиці про наступне покоління смартфонів iPhone. За їх словами, в наступному році компанія з Купертіно випустить компактний смартфон iPhone з 4-дюймовим дисплеєм. Передбачається, що цей гаджет виявиться особливо популярний серед жінок і допоможе Apple повернутися до колишньої філософії по випуску апаратів, що дозволяють працювати з ними тільки однією рукою.

Перегляньте публікацію - Чутки: Смартфон на чіпсеті LG Odin анонсують до кінця тижня, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple випустить 4-дюймовий iPhone.

Радимо прочитати цікаву новину Sony розробляє 4,8 МР CMOS-сенсор з технологією APCS про Sony розробляє 4,8 МР CMOS-сенсор з технологією APCS.

Крім того, ходять чутки про те, що в 2015 році Apple припинить продажу iPhone 5c, але залишить на ринку смартфон iPhone 5s. І це викликає певні питання щодо цінової категорії нового 4-дюймового смартфона.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>