Apple запатентувала технологію створення гнучкого скла

Компанія Samsung вже випустила кілька смартфонів з вигнутими дисплеями. У портфоліо Apple таких апаратів поки немає. Але це не завадило компанії з Купертіно отримати патент на технологію створення вигнутого скла без використання небезпечних хімікатів.

Перегляньте публікацію - Чутки: смартфон LG Nexus 4 буде анонсований 29 жовтня, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple запатентувала технологію створення гнучкого скла.

Apple збирається добиватися подібного ефекту допомогою спеціальних інструментів і високої температури. Це дозволить значно прискорити процес виробництва вигнутого скла і підвищити його якість.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Mobile планує продати 50 млн. смартфонів в 2013 році про Sony Mobile планує продати 50 млн. смартфонів в 2013 році.

Звичайно, це зовсім не означає, що Apple насправді збирається випустити iPhone з вигнутим дисплеєм. Тим більше, що запатентована технологія може знайти застосування в створенні різних продуктів, починаючи від мишок і закінчуючи телевізорами.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>