Apple заплатить $60 млн за марку iPad

Китайський суд поставив крапку в суперечці навколо марки iPad, на яку претендували Apple і Proview Technology. Він зобов’язав американську компанію виплатити $60 млн Proview, яка, у свою чергу, передасть права на використання бренду iPad в Китаї Apple.

Перегляньте публікацію - Смартфони LG F-series представлені офіційно: LG Optimus F7 і Optimus F5, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple заплатить $60 млн за марку iPad китайської Proview.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia Z1S про Sony Xperia Z1S.

Згадаймо, як розвивався конфлікт. У 2000 році Proview зареєструвала марку iPad, а в 2009 продала міжнародні права на використання iPad компанії Apple, залишивши за собою право розпоряджатися назвою в рідному Китаї. У грудні 2011 року китайський суд відхилив позов Apple до Proview, а в травні американський суд відхилив позов Proview до Apple. Навесні ж Apple запропонувала опонентові $16 млн, однак він запросив $400 млн (спочатку китайці вимагали компенсацію в розмірі $1,6 млрд), що не влаштувало купертинців.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>