Apple зазіхнула на швейцарські годинники

Apple щосили бореться за свої права і за те, щоб ніхто не користувався її розробками без відповідної ліцензії. Проте сама компанія не проти обійтися і без неї. Виявилося, що дизайн годинника, використаний у новій операційній системі iOS 6, не те щоб дуже новий, і його застосування не особливо законно.

Перегляньте публікацію - Аналітики: У 2 кварталі LG продасть 15 мільйонів смартфонів, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Швейцарська газета Tages-Anzeiger пише, що зовнішній вигляд цих годинників не схвалила компанія Швейцарські федеральні залізниці. Вона вважає, що такий дизайн є її власністю. Він був розроблений ще в 1944 році співробітником компанії Хансом Хилфикером (Hans Hilfiker) і використовується на станційних годинах всієї мережі залізниць Швейцарії – а ці залізниці славляться своєю точністю.

Apple зазіхнула на швейцарські годинники.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia E4 анонсують на лютневому MWC 2015. про Sony Xperia E4 анонсують на лютневому MWC 2015..

Представник залізниць повідомив Tages-Anzeiger, що компанія, безумовно, рада, що їх годинник привернули увагу Apple, але непогано б турбуватися дозволом на використання їх дизайну. Так що, можливо, Apple чекає черговий судовий позов.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>