Apple зазнала поразки у Великобританії

Останнім часом Apple отримала кілька великих перемог в судах. Однак цього разу удача від Apple все-таки відвернулася, і британський суд визнав, що HTC не порушує чотирьох спірних патентів компанії з Купертіно, включаючи slide-to-unlock, технології, використовувані для скролінгу всередині альбому, зміни алфавіту і ПЗ, що дозволяє обробляти два одночасних дотику до сенсорного дисплея.

Перегляньте публікацію - LG випустить смартфон LG D801 на чіпсеті Snapdragon 800, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple зазнала поразки у Великобританії.

Більше того, суддя Крістофер Флойд (Christopher Floyd) визнав недійсними три з чотирьох патентів Apple, серед яких опинився і сумно відомий slide-to-unlock, який дуже часто використовується Apple для тиску на конкурентів.

Радимо прочитати цікаву новину Sony представила 4,3-дюймовий смартфон Xperia Z1 Compact про Sony представила 4,3-дюймовий смартфон Xperia Z1 Compact.

А, враховуючи те, що у Великобританії використовується прецедентне право, перемога HTC виглядає ще більш значною.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>