Apple знала про проблеми з Maps задовго до релізу iOS 6

Схоже, що невдача Apple з навігаційним сервісом Maps не стала несподіванкою для розробників.

Перегляньте публікацію - Анонсований смартфон LG L Prime з 5-дюймовим IPS-екраном, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Журналісти CNET стверджують, що ще в червні розробники попереджали Apple про можливі проблеми з Maps.

Apple знала про проблеми з Maps задовго до релізу iOS 6.

Багато розробники сходилися на думці, що «карти були настільки шокуюче погані, що повідомляти про будь-які окремі проблеми було марно». «Я відправляв, щонайменше, по одному песимістичому попередженню після виходу кожної бета-версії. І я був не самотній», – говорить один з розробників.

Радимо прочитати цікаву новину Sony випустить новий Android-смартфон Xperia SL про Sony випустить новий Android-смартфон Xperia SL.

Розробники в один голос попереджали Apple про безліч проблем з Maps, але у відповідь чули лише «проблема зрозуміла», а анонс iOS 6 з власним картографічним сервісом Maps показав, що компанія з Купертіно просто не прислухалася до думки професійних розробників, випустивши свідомо сирий додаток.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>