Apple зобовязали публічно визнати, що Samsung не скопіювала iPad

Британський суд прийняв ще одне цікаве рішення, яке навряд чи сподобається Apple. Не так давно суддя Колін Бирсс (Colin Birss) сказав, що планшет Galaxy не такий «класний», щоб переплутати його дизайн з iPad. У такій цікавій манері суд відхилив скаргу Apple на копіювання дизайну iPad.

Перегляньте публікацію - LG G3 отримає сканер відбитків пальців, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple зобовязали публічно визнати, що Samsung не скопіювала iPad.

І сьогодні ця історія отримала продовження. Суд зобов’язав Apple протягом півроку публічно визнати, що Samsung не скопіювала дизайн iPad. Для цього потрібно розмістити відповідні заяви на своєму британському сайті, а також в різних газетах і журналах.

Таким чином, Apple повинна буде спростувати власні ж гучні заяви про те, що Samsung використовувала дизайн iPad в своїх планшетах.

Радимо прочитати цікаву новину На фото з’явився смартфон Sony Xperia з нульовим безелем про На фото з’явився смартфон Sony Xperia з нульовим безелем.

Цікаво, що при цьому суддя відмовився від пропозиції Samsung заборонити Apple робити публічні заяви про копіювання дизайну Apple в гаджетах Galaxy. «Вони мають право на власну думку», – пояснив він.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>