Apple звільнила Samsung від розробки процесора A7

Ні для кого не секрет, що компанія Apple шукає всі можливі шляхи, щоб вийти з положення, в якому вона повністю залежить від Samsung (дисплеї вже виготовляють LG Display і Sharp, оперативну пам’ять – Hynix, а модулі пам’яті типу флеш – Toshiba). На даний момент південнокорейський гігант поставляє для «яблучної» компанії у великому обсязі тільки процесори.

Перегляньте публікацію - 5.5-дюймовий LG Optimus G Pro на офіційному фото, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple звільнила Samsung від розробки процесора A7.

Новини про те, що Apple збирається передати замовлення на випуск процесорів компаніям TSMC або Intel з’являлися неодноразово. В даний час видання The Korea Times небезпідставно заявило, що компанія Apple виключила Samsung з проекту по розробці однокристальних системи A7, масове виробництво якої повинне початися в першому півріччі 2014 року.

«Компанія Apple обговорює свої плани щодо випуску наступного покоління SoC A7 з компанією TSMC. Остання, у свою чергу, вже почала розміщувати замовлення на постачання устаткування, необхідного для виробництва SoC A7, розрахованої на випуск за нормами 20-нм техпроцесу», – сказав The Korea Times генеральний директор однієї з корейських компаній, що тісно співпрацює з Samsung.

Радимо прочитати цікаву новину Про скляну панель Sony Yuga про Про скляну панель Sony Yuga.

За словами The Korea Times, компанія Samsung вже передбачила всі небажані наслідки для себе і готова частково замінити Apple компанією NVIDIA. Для NVIDIA компанія Samsung має намір виготовляти графічні процесори на контрактних умовах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>