Apple звинуватили в крадіжці ідеї Siri

Китайська Zhi Zhen Internet Technology звинуватила Apple в незаконному використанні технологій компанії при створенні сервісу Siri.

Перегляньте публікацію - Кольоровий флагман LG G2, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Zhi Zhen Internet Technology запатентувала відповідну технологію ще в 2004 році і вже встигла побудувати на її основі голосовий сервіс Xiao i Robot. При цьому в Zhi Zhen зазначили, що ще в травні компанія направила Apple відповідне повідомлення, але жодної реакції на цей крок так і не було.

Apple звинуватили в крадіжці ідеї Siri.

Радимо прочитати цікаву новину Sony анонсувала смартфон Xperia Z1S для T-Mobile про Sony анонсувала смартфон Xperia Z1S для T-Mobile.

Останнім часом Apple дуже не щастить з китайськими компаніями. Зовсім нещодавно їй вдалося відкупитися від Proview, заплативши $60 мільйонів за право використовувати торговельну марку iPad в Китаї. А трохи пізніше ще одна китайська компанія – Jiangsu Xeubao – звинуватила Apple в незаконному використанні торговельної марки Snow Leopard, яка була зареєстрована китайцями ще в далекому 2000 році.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>