Брюс Уїлліс буде судитися з Apple

Здавалося б, що може змусити настільки відомого людини і великого актора подати в суд на Apple? Брюс Уїлліс (Bruce Willis) зібрав величезну колекцію аудіозаписів і планував підписати її своїм дочкам, але не тут то було.

Перегляньте публікацію - В LG назвали дату анонса планшетофона LG G Pro 2, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Брюс Уїлліс буде судитися з Apple.

Напевно не всі знають, що купуючи музику в iTunes, ви не купуєте її для себе на віки вічні, а лише берете в оренду у компанії з Купертіно. Отже, якщо ви хочете залишити в спадок нащадкам вашу музичну колекцію в цифровому форматі, легально придбану в iTunes, то вам доведеться залишитися з носом, так як Apple забороняє передавати мелодії іншим і може заморозити ваш рахунок.

Радимо прочитати цікаву новину У Китаї з’явиться смартфон Sony Xperia Z2 Deluxe Edition про У Китаї з’явиться смартфон Sony Xperia Z2 Deluxe Edition.

Актор планує створення спеціального трасту, який буде зберігати його музичну бібліотеку. Крім того, «міцний горішок» має намір боротися з Apple в ім’я розширення прав користувача, а то виходить, що накопичені роками музичні композиції, фільми і книги, насправді користувачам не належать.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>