China Mobile продав всього 1 млн iPhone з LTE

В минулому місяці китайський оператор China Mobile продав всього 1,34 млн смартфонів з підтримкою LTE-мереж.

Перегляньте публікацію - Смартфон LG G2 Mini отримає qHD-дисплей, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Близько мільйона з них виявилися смартфонами iPhone. Ця цифра виявилася значно менше прогнозів аналітиків, які розраховують, що в 2014 році China Mobile зможе продати 15-17 млн iPhone. Але при поточних темпах продажів досягти цього результату буде ой як непросто.

China Mobile продав всього 1 млн iPhone з LTE.

Радимо прочитати цікаву новину Sony D6503 Sirius показали в порівнянні зі смартфоном Xperia Z1 про Sony D6503 Sirius показали в порівнянні зі смартфоном Xperia Z1.

У 2014 році China Mobile планує продати близько 100 мільйонів LTE-смартфонів і підключити до своєї високошвидкісної мережі 50 млн нових абонентів. Для цього компанія вкладає величезні кошти в розвиток своєї LTE-інфраструктури. І це вже призвело до першого за 14 років зниження прибутку оператора. Хоча у компанії розраховують, що доходи від користувачів iPhone допоможуть підвищити рентабельність компанії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>