China Mobile замовив більше мільйона iPhone 5s

В цю п’ятницю China Mobile починає продажі смартфона iPhone 5s. Найбільший у світі мобільний оператор настільки впевнений в успіху цього гаджета, що вже замовив у Apple 1,4 мільйона iPhone 5s.

Перегляньте публікацію - Маленький двухсімочник LG E420 Optimus L1 II Dual, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

China Mobile замовив більше мільйона iPhone 5s.

Поставка 1 мільйон або більше iPhone одному оператору місяць – це істотний показник – вважають джерела. Однак ні Apple, ні в Foxconn немає ніякої інформації про подальші обсяги поставок смартфонів. Хоча оптимізм China Mobile вселяє упевненість в успішних продажах флагманського смартфона Apple.

Радимо прочитати цікаву новину Анонс: двухсімочний Sony Xperia C про Анонс: двухсімочний Sony Xperia C.

В даний час Apple займає близько 6% китайського ринку смартфонів. І співпраця з China Mobile має допомогти компанії зміцнити свої позиції на ринку. Тим більше, що аналітики відзначають поступове зниження попиту на iPhone в Китаї, яке викликане бажанням користувачів отримати смартфон з великим екраном.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>