Чутки про ємності акумуляторів смартфонів iPhone 6

Останнім часом в мережі з’являється все більше чуток про iPhone 6, але до цього джерела нічого не говорили про ємність його акумулятора. А сьогодні китайські журналісти розповіли про те, що 4,7-дюймовий iPhone 6 отримає акумулятор ємністю 1800 маг, а в його великому 5,5-дюймовому побратимі буде встановлений 2500 маг акумулятор.

Перегляньте публікацію - LG представила вигнуту OLED-лампу для розумного будинку, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Чутки про ємності акумуляторів смартфонів iPhone 6.

Радимо прочитати цікаву новину У Китаї з’явиться смартфон Sony Xperia Z2 Deluxe Edition про У Китаї з’явиться смартфон Sony Xperia Z2 Deluxe Edition.

Це здається великим кроком вперед у порівнянні з 1560 маг і 1510 маг акумуляторами, які використовуються в iPhone 5S і iPhone 5C відповідно. Хоча саме по собі збільшення ємності батарей не може гарантувати збільшення часу автономної роботи смартфонів. Тим більше, що у багатьох конкурентів смартфонів Apple цей показник виглядає ще більш вражаюче. Приміром, у 5,5-дюймовий LG G3 використовується 3000 мАг батарея, а 5,7-дюймовий планшетофон Samsung Galaxy Note 3 комплектується 3200 мАг акумулятором.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>