Чутки: в 2013 році TSMC займеться виробництвом чіпсетів для Apple

Відносини Samsung і Apple далекі від дружніх, і з кожним днем вони стають все гірше. У середині місяця стало відомо про те, що Samsung майже на 20% збільшила вартість процесорів, що поставляються компанії з Купертіно, і за відсутності іншої альтернативи Apple довелося прийняти умови корейців.

Перегляньте публікацію - LG почала масове виробництво тонких дисплеїв для iPhone 5, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Чутки: в 2013 році TSMC займеться виробництвом чіпсетів для Apple.

Проте вже в наступному році виробництвом чіпсетів для Apple може зайнятися Taiwan Semiconductor Manufacture Company (TSMC). Джерела DigiTimes стверджують, що попит з боку Apple буде величезний, і для його задоволення TSMC доведеться різко нарощувати свої виробничі потужності. Адже ця компанія вже зараз не в змозі випускати необхідні обсяги чіпсетів Snapdragon S4. Тому перехід Apple від Samsung до TSMC, швидше за все, виявиться не надто різким.

Радимо прочитати цікаву новину Китайський варіант Sony Xperia V відрізняється від міжнародного про Китайський варіант Sony Xperia V відрізняється від міжнародного.

Все питання в тому, чи зважиться Apple на подібний крок, який не лише значно погіршить її відносини з Samsung, але і спричинить за собою ризики, пов’язані з можливими збоями в постачаннях чіпсетів виробництва TSMC.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>