Чутки: в iPad Міні буде стояти 7-8 дюймовий дисплей з невеликою роздільною здатністю

Журналістам Bloomberg вдалося з’ясувати деякі особливості більш мініатюрної версії iPad.
Журналісти видання з посиланням на двох людей, знайомих з планами Apple стверджують, що до кінця року Apple дійсно збирається випустити більш мініатюрну і недорогу версію iPad.

Перегляньте публікацію - LG Optimus L7 II буде продаватися в Кореї під ім’ям Optimus LTE III, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Чутки: в iPad Міні буде стояти 7-8 дюймовий дисплей з невеликою роздільною здатністю.

Цей апарат отримає сенсорний екран з діагоналлю від 7 до 8 дюймів, а його щільність виявиться помітно нижче, ніж у сьогоднішнього iPad. І хоча точне дозвіл дисплея нового планшетного ПК не уточнюється, деякі журналісти припустили, що він буде перебувати на рівні 1024 x 768 пікселів. У цьому випадку при діагоналі в 7,5 дюйма він отримає щільність 170 ppi.

Радимо прочитати цікаву новину Найближчим часом Android 4.3 добереться до смартфона Sony Xperia SP про Найближчим часом Android 4.3 добереться до смартфона Sony Xperia SP.

Незважаючи на невелику роздільну здатність, використання такого дисплея цілком логічно. Адже iPad Mini доведеться конкурувати з такими недорогими планшетами, як Google Nexus 7 і Amazon Kindle Fire. Так що його ціна повинна бути відповідною.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>