Чутки: в iPad Mini буде стояти 7,85-дюймовий IGZO-дисплей

Відразу кілька джерел підтвердили, що компанія Apple збирається випустити мініатюрну версію iPad.

Перегляньте публікацію - LG продала понад 10 мільйонів LTE-смартфонів, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Вони стверджують, що цей апарат буде коштувати $249-$299. Так що він цілком зможе скласти конкуренцію недорогим планшетам Amazon Kindle Fire і Google Nexus 7. Звичайно, планшет Apple все одно буде дорожче останніх гаджетів. Але на користь iPad Mini зіграє репутація компанії з Купертіно і її потужна маркетингова машина.

Чутки: в iPad Mini буде стояти 7,85-дюймовий IGZO-дисплей.

Радимо прочитати цікаву новину Маленький флагман Sony Xperia Z1S на живих фото про Маленький флагман Sony Xperia Z1S на живих фото.

Ці ж джерела уточнюють, що в планшеті Apple буде використовуватися 7,85-дюймовий IGZO-дисплей виробництва Sharp. Подібні дисплеї засновані на TFT-технології, проте в них використовується оксид індія, галію та цинку. Завдяки цьому дисплеї виходять тонше аналогів і відрізняються високою якістю зображення. Щільність таких дисплеїв Sharp може досягати 330 ppi.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>