CNET: екран iPhone 5 краще дисплея Samsung Galaxy S III

Журналісти Cnet порівняли дисплеї смартфонів iPhone 5 і Samsung Galaxy S III. Вони відзначили, що у кожного з екранів є свої переваги і недоліки, але в цілому дисплей iPhone 5 виявився краще екрану смартфона Samsung Galaxy S III.

Перегляньте публікацію - LG Eclipse 4G LTE (LS970) влаштує конкурентам затемнення, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

CNET: екран iPhone 5 краще дисплея Samsung Galaxy S III.

Зокрема, дослідники прийшли до висновку, що екран iPhone 5 майже в 4 рази яскравіше дисплея Galaxy S III, але останній вміє відображати набагато більш глибокий чорний колір. Хоча це характерно для більшості екранів Super AMOLED.

Радимо прочитати цікаву новину Android 4.0 для смартфона Sony Xperia P з’явиться на початку серпня про Android 4.0 для смартфона Sony Xperia P з’явиться на початку серпня.

У той же час, iPhone 5 вигідно відрізняється від смартфона Samsung більш точною передачею кольору, яка набагато ближче до стандартної панелі, що використовується в більшості фотографій і відео.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>