Дефіцит iPhone 6 зникне тільки в листопаді

Як ви знаєте, в першу добу Apple отримала 4 мільйона попередніх замовлень на смартфони iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Вже одне це говорить про те, що компанії з Купертіно в черговий раз доведеться боротися з дефіцитом смартфонів. І джерела Fudzilla стверджують, що перші партії смартфонів Apple виявляться не надто великі і не зможуть задовольнити весь попит на гаджети. В результаті Apple зможе впоратися з дефіцитом iPhone 6 лише до листопада 2014 року.

Перегляньте публікацію - До кінця року LG випустить смартфони LG G Flex 2 і Vu 4, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Дефіцит iPhone 6 зникне тільки в листопаді.

Радимо прочитати цікаву новину Sony анонсувала смартфон Xperia C3 для селфі про Sony анонсувала смартфон Xperia C3 для селфі.

Нагадаємо, що в найближчу п’ятницю 19 вересня смартфони iPhone 6 з’являться в США, Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Гонконзі, Японії, Пуерто-Ріко, Сінгапурі та Великобританії. А вже 26 вересня їх продажі стартують ще в цілому ряді країн.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>