Джейлбрейк iPhone 5 проведено успішно, злом з Cydia вдався

Американський хакер Грант Пол (Grant Paul) оголосив через Twitter, що йому вдалося зламати iPhone 5 менш ніж за добу після початку продажів. В якості доказів він виклав кілька фотографій і скріншотів з Cydia наступного плану:

Перегляньте публікацію - Озвучені деякі можливості смартфона LG G3 і планшетофона G Pro 2 Lite, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Джейлбрейк iPhone 5 проведено успішно, злом з Cydia вдався.

«Я почав працювати над цим за день до виходу iPhone 5, у мене був джейлбрейкнутий iPhone 4S на iOS 6. Коли я отримав iPhone 5, все стало набагато простіше. Перші результати з’явилися хвилин за 30», – сказав хакер.

Джейлбрейком називається злом iPhone, що дозволяє обійти системну захист і встановити сторонні додатки в обхід App Store. Можна не тільки поставити сервіси, які не дозволяє Apple, але і серйозно кастомізувати  користувальницький інтерфейс, додавши всякі віджети на зразок Android.

Радимо прочитати цікаву новину Чутки: В Sony Xperia Z4 встановлені Snapdragon 810 та QHD-екран про Чутки: В Sony Xperia Z4 встановлені Snapdragon 810 та QHD-екран.

Пол поки не говорить, коли викладе джейл в загальний доступ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>