Джонотан Айв змінить зовнішній вигляд iOS

Після гучної перестановки в керівництві Apple, в результаті якої пост головного керівника розробки інтерфейсу iOS дістався Джонатану Айву (Jonathan Ive), багато задалися питанням про майбутнє системи і про те, наскільки сильно вона може змінитися під його керівництвом. Перші чутки про прийдешні зміни провіщають чималі нововведення, на радість або на сум давніх прихильників.

Перегляньте публікацію - LG LS860 Cayenne отримав сертифікат Wi-Fi Alliance, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Джонотан Айв змінить зовнішній вигляд iOS.

Враховуючи, що Айв є прихильником принципів індустріального дизайну, слід очікувати більш мінімалістичну і сучасну концепцію інтерфейсу з використанням плоских поверхонь і чистих країв. Чудовим прикладом індустріального дизайну є лінійка Lumia від Nokia і зовнішній вигляд системи Windows Phone. Невже Apple створить щось схоже?

Як завантажити ігри на Android

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia S зявиться в сріблясто-темному корпусі про Sony Xperia S зявиться в сріблясто-темному корпусі.

Чесно кажучи, iOS давно пора освіжити. Все-таки за п’ять років система практично не змінилася ні зовнішньо, ні внутрішньо, що зробило її відверто нудною на тлі різноманітного Android і своєрідного Windows Phone. Однак для початку Айву доведеться завоювати авторитет серед прихильників старого керівника, а це може виявитися не найпростішим заняттям.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>