Філ Шиллер: подряпини на корпусі iPhone 5 – це нормально

Apple відповіла на скарги користувачів, що стосуються того, що корпус iPhone 5 надмірно схильний до подряпин, потертості та сколів. «Будь-який алюмінієвий продукт можна подряпати або сколоти до природного сріблястого кольору. Це нормально», – заявив старший віце-президент Apple по маркетингу Філ Шиллер (Phil Schiller).

Перегляньте публікацію - Опубліковані знімки high-end смартфона LG для Японії, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Філ Шиллер: подряпини на корпусі iPhone 5 - це нормально.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia S змітається з полиць Великобританії про Sony Xperia S змітається з полиць Великобританії.

Як ви пам’ятаєте, корпус iPhone 5 виконаний з анодованого алюмінію. А це дуже м’який матеріал, на якому досить часто залишаються вм’ятини. І деякі власники смартфона говорять про появу на краях його корпусу вм’ятин, подряпин. Причому частина з них скаржиться на виявлення дефектів відразу ж, після розпакування довгоочікуваного смартфона. Останнє в Apple, до речі, залишили без коментарів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>