Фіолетові засвіти у камери iPhone 5 – це норма

Не так давно ми писали про те, що при певних умовах яскраві джерела світла на фотографіях з iPhone 5 виходять фіолетовими. Читач Gizmodo звернувся з листом до Apple, де попросив розібратися в ситуації. Відповідь не змусив себе довго чекати:

Перегляньте публікацію - FCC розповіла про деякі можливості планшетофона LG G Pro 2 Lite, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Фіолетові засвіти у камери iPhone 5 - це норма

«Наші інженери тільки що надали мені інформацію. Ми рекомендуємо направляти камеру від яскравого світла при фотографуванні. Фіолетове світіння є нормальною поведінкою камери iPhone 5».

Радимо прочитати цікаву новину Перше знайомство з бюджетним Sony Xperia ST21i Tapioca про Перше знайомство з бюджетним Sony Xperia ST21i Tapioca.

Експерти в області фотографії вважають, що яскраве свічення є результатом застосування сапфіра для захисту камери iPhone 5. Проблема, насправді, не дуже поширена – джерело світла повинен знаходитися злегка за границею кадру. Якщо просто знімати щось яскраве, то все ОК.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>