Google стала дорожче Apple

Згідно з останніми аналітичними підрахунками, проведеними новинним агентством Wall Street Journal, компанія Google тепер коштує більше, ніж Apple. Американська газета пише, що вартість компанії складається з обсягу ринкової капіталізації за мінусом суми чистої готівки, яка перебуває на їх банківських рахунках. Однак Рольф Вінклер, з того ж WSJ робить акцент на те, що обсяг банківської готівки не обов’язково показує всі положення справ.

Перегляньте публікацію - LG Optimus L7 II буде продаватися в Кореї під ім’ям Optimus LTE III, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Google стала дорожче Apple.

Ринкова капіталізація Apple на даний момент становить 378 мільярдів доларів, обсяг чистої готівки компанії становить 148 мільярдів. Вінклер передбачає, що фактичний оборот компанії знаходиться на позначці в 233,2 мільярда доларів. У свою чергу ринкова капіталізація Google становить 286 мільярдів, при чистих активах 54 мільярди, тобто в обороті знаходяться 240,6 мільярда доларів, що майже на 8 мільярдів доларів вище, ніж в Apple.

Google стала дорожче Apple.

Вінклер пояснює співвідношення ринкової капіталізації і чистих активів на простому прикладі:«Уявіть, що ви купили будинок, який обійшовся вам в 378 тисяч доларів. Отримавши ключі і зайшовши всередину, ви знаходите в одній з кімнат лежать на підлозі 145 тисяч доларів, які тепер теж ваші. В цьому випадку вартість будинку становить вже не 378 тисяч, а 233 тисячі доларів. Це і буде чиста вартість».

Радимо прочитати цікаву новину Sony C660X Xperia Yuga з’явився на нових фото про Sony C660X Xperia Yuga з’явився на нових фото.

Що все це означає для нас з вами? Відповідь проста: чим більше конкуренція, тим більше приводів для інновацій.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>