Глава Apple вибачився за жахливі карти iOS 6

Карти Apple, замінивші Карти Google в iOS 6, нічого крім посмішки або розчарування (залежно від ставлення до компанії) не викликають. Переплутані адреси і страшні картинки роблять сервіс непридатним для використання в тому вигляді, в якому він існує сьогодні. Якщо з облізаючим корпусом iPhone 5 користувачам доведеться змиритися, то щодо картографічного сервісу позиція Apple набагато м’якше. Тім Кук (Tim Cook), глава Apple, оприлюднив відкритий лист наступного змісту:

Перегляньте публікацію - LG анонсувала 5,5-дюймовий QHD-дисплей для LG G3, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Глава Apple вибачився за жахливі карти iOS 6.

«Ми прагнемо створювати продукти світового рівня, які пропонують кращий досвід з можливого. На жаль, із запуском нових Карт минулого тижня ми не змогли цього забезпечити. Ми дуже жалкуємо за почуття розчарування, наших покупців, і ми робимо все можливе, щоб зробити Карти краще.

Карти з’явилися в самій першій версії iOS. З часом ми вирішили дати користувачам більш якісні Карти, які включають голосові підказки, маршрутну навігацію, векторні карти і режим Flyover. Щоб реалізувати все це нам довелося почати з чистого аркуша.

Карти Apple встановлені вже більш ніж на 100 млн iOS-пристроїв і їх кількість збільшується щодня. За тиждень у Картах був здійснений пошук приблизно 500 млн локацій. Чим більше користувачі будуть працювати з Картами, тим краще вони стануть і ми дуже цінуємо все відгуки, що йдуть від вас.

Поки ми працюємо над поліпшенням Карт, ви можете спробувати альтернативи, завантаживши їх з App Store (наприклад, Bing, MapQuest і Waze) або скористатися веб-сервісами Google і Nokia.

Радимо прочитати цікаву новину Sony ST26i: перші фото і попередні характеристики про Sony ST26i: перші фото і попередні характеристики.

Все, що робиться в Apple, створюється з метою бути кращим у світі. Ми знаємо, чого ви чекаєте від нас, і будемо працювати не покладаючи рук над Картами, щоб вони відповідали високим стандартам».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>