Готується оновлення Twitter 4.3 для iPhone

В мережі були помічені скріншоти нової версії клієнта Twitter для iPhone. Twitter 4.3 для iPhone отримає кілька нових можливостей з акцентом на інтерактивність і більш зручну роботу з сервісом мікроблогів.

Перегляньте публікацію - Анонс: LG G2, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Готується оновлення Twitter 4.3 для iPhone.

У додатку з’явиться можливість попереднього перегляду відео і фотографій. У ньому буде передбачена функція автозаповнення при введенні пошукового запиту, а також можливість виправлення помилок.

Ще однією корисною особливістю Twitter 4.3 для iPhone стане використання ненав’язливих оновлень в стилі Tweetbot. З’явилася в ньому підтримка персоналізованих трендів.

Радимо прочитати цікаву новину У Європі розпочався прийом попередніх замовлень на смартфон Sony Xperia Z1 Compact про У Європі розпочався прийом попередніх замовлень на смартфон Sony Xperia Z1 Compact.

Розробник підвищив продуктивність Twitter 4.3 і вніс до нього цілий ряд інших змін, включаючи такі дрібниці, як підтримку аватарок і оновлений логотип Twitter.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>