iPad 5 і iPad mini з Retina-екраном можуть вийти вже в березні

За останніми чутками, Apple може представити ще більш новий iPad і поліпшену версію iPad міні вже в березні 2013 року. Таким чином, цикл випуску компанією нових планшетів остаточно стане піврічним.

Перегляньте публікацію - Фотографії LG Nexus потрапили в Мережу, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

iPad 5 і iPad mini з Retina-екраном можуть вийти вже в березні.

Apple iPad 4 як і iPad mini вишли у продаж трохи більше місяця тому і вже встигли розійтися по світу великим тиражем. Особливо iPad mini. До кінця року компанія планує продати близько 12 млн пристроїв, у той час як продажі iPad 4 не такі приголомшливі, а сам планшет повністю замінив собою The new iPad, виробництво і випуск якого вже припинено.

Радимо прочитати цікаву новину В Sony C660X Yuga встановлений 1080p-дисплей про В Sony C660X Yuga встановлений 1080p-дисплей.

Очікується, що нове покоління великих iPad отримає дизайн як у iPad mini, iPod Touch 5 і iPhone 5, стане ще легше і тонше. Нам здається, що якщо Apple дійсно випустить такий планшет, а ще зробить йому екран від краю до краю як у iPad mini, то при збереженні всіх інших достоїнств вийде однозначний хіт продажів. Мабуть, це саме те, чого не вистачає класичному iPad.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>