iPad mini похвалиться стереодинаміками

Донедавна Apple ігнорувала такий елемент конструкції своїх телефонів і планшетів, як стереодинаміки, але, схоже, ситуація почала змінюватися і вже в iPad mini ми зможемо їх побачити. Цікаво, що компанія опустила цей момент на презентації і про нього немає ні слова на сайті. Однак повіримо Філу Шиллером:

Перегляньте публікацію - У вересні LG випустить планшетофон Optimus Vu 2, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

iPad mini похвалиться стереодинаміками.

Радимо прочитати цікаву новину Японці розкупили всі смартфони Sony Xperia SX і Xperia GX про Японці розкупили всі смартфони Sony Xperia SX і Xperia GX.

Звичайно, стереодинаміки далеко не обов’язковий атрибут сучасного планшета, тим більше, коли навколо стільки моделей навушників і док-станцій з колонками. Тим не менш, цей елемент може виявитися дуже корисним при використанні планшета в якосты приліжкового медіаплеєра для перегляду кінофільмів і відеороликів. Не виключено, що наступні моделі планшетів Apple також будуть обладнані двома динаміками замість одного. iPad mini покаже, як користувачі та шанувальники Apple сприймуть дане нововведення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>