iPhone 5 може не отримати підтримку NFC

Схоже, що Apple могла відмовитися від ідеї випуску iPhone 5 з NFC-чіпом. Металева задня панель гаджета, а також дуже обмежене місце над і під його дисплеєм майже не залишають шансів на те, що в iPhone 5 буде передбачена підтримка NFC.

Перегляньте публікацію - Чутки: LG G Pro 2 отримає 6-дюймовий 1080p екран, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

iPhone 5 може не отримати підтримку NFC.

NFC працює на ISM частоті 13,56 МГц з відносно великою довжиною хвилі 22,1 м. І створення звичайних дипольних антен в обмеженому просторі смартфонів і без того є нетривіальним завданням.

Журналісти The Wall Street Journal також вважають, що в новому iPhone 5 не буде підтримки NFC. За їх даними, в Apple вже вивчають технології платежів «по повітрю», включаючи можливість використання енергоефективного Bluetooth-з’єднання і near-field communication (NFC). Apple вже запатентувала деякі ідеї щодо NFC. Але в компанії не впевнені в безпеці цієї технології і можливості інтеграції в смартфон NFC-антени без істотної шкоди часу його автономної роботи.

Радимо прочитати цікаву новину Sony анонсувала Android-смартфон Xperia Z2 про Sony анонсувала Android-смартфон Xperia Z2.

Крім того, керівництво Apple «з підозрою» відноситься до повільних темпів впровадження NFC ритейлерами. А аналітики компанії вважають, що NFC не отримає широкого поширення в найближчі 3-4 роки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>